Historia restauracji U Greka

Restauracja u Greka powstała w 2000 roku, znajduje się w dzielnicy Zabrza- Kończycach, przy drodze zjazdowej z autostrady A-4.

Restauracja mieści się w dwupoziomowym budynku. Na parterze znajduje się sala z barkiem, na piętrze dwie klimatyzowane sale, oraz letni ogródek. Nasze wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby nasi goście poczuli autentyczną grecką atmosferę.

Naszą specjalnością są specjały kuchni greckiej, do przyrządzenia których składniki sprowadzamy w większości prosto z Grecji. W karcie dań znajdziecie Państwo wyśmienite dania z jagnięciny, owoców morza, ryb, mięsa z grilla, świetne przekąski i przepyszne desery.

Dla gości, którzy mają problem z wyborem dania polecamy skomponowaną przez nas Ucztę Grecką lub zestawy dla jednej, dwóch, trzech i więcej osób. Do wzbogacenia smaku naszych potraw proponujemy jedno z naszych oryginalnych greckich win, nasi kelnerzy pomogą Państwu w wyborze. A na dobre trawienie ma nic lepszego jak dobrze schłodzone greckie OUZO.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, w której znajdziecie Państwo smaczne i oryginalne jedzenie, miłą obsługę, ciekawe wnętrza oraz grecką muzykę a wszystko to pozwoli Państwu poczuć się jak podczas urlopu w słonecznej Grecji.

Zapraszamy również do zorganizowania w naszym lokalu rodzinnego przyjęcia okolicznościowego lub spotkania firmowego, do uświetnienia którego proponujemy potrawy z naszego menu lub dania tradycyjnej kuchni polskiej.

Bistro śniadaniowe Zabrze

Spędź z nami poranek, odpocznij u nas i posil się przed pracą. W trakcie dnia zapraszamy na biznesowy lunch czy kawę z klientem. Po południu na rodzinny obiad czy wieczorem na romantyczną kolację. Z nami spędzisz miło każdą chwilę. 

Strona korzysta z Cookies, korzystając ze strony akceptujesz to.

Godziny pracy

Restauracja:
12:00 - 22:00 (zamówienia na kuchnię przyjmujemy do 21.30)

w piątek i sobotę do 23:00 (zamówienia na kuchnię przyjmujemy do 21.30)

Kontakt

Rezerwacje:
Restauracja: (32) 275-06-92 korytka i przyjęcia okolicznościowe: 789-360-170
E-mail:
ugreka2@wpwp.pl
Dojad do nas:
Zabrze
Paderewskiego 28

Przy lokalu niewielki parking. Za budynkiem Restauracji znajduje się nowy parking.

Świetny dojazd z autostrady, blisko Gliwic i Rudy Śląskiej.